NOVINKY


 

Zimní večery již klepou na dveře, a tak vám náš pošťák nese něco na čtení. Kdo má chuť, zájem i čas může si na Rockpalace.cz přečíst rozhovor s námi.

Vážené dámy a vážení pánové, čas teče jako voda a koncert v Klubu ART konaný dne19.11. 2022 v Opavě se nám závratnou rychlostí blíží, a proto si můžete přečíst další recenzi na naše druhé CD "Stáří? ...není pro sraby!!!"

Všem lidem se na vědomost dává, že naše kapela vydala své druhé CD pod názvem "Stáří? ...není pro sraby!!!". Toto dílo bylo nahráno v nahrávacím studiu GM Recording studio v Jablunkově a veškerá práce trvala od půlky prosince loňského roku až do půlky června tohoto roku. Tímto zároveň děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na vzniku...

Tak i kapela FAJER se dočkala svého oficiálního videoklipu na píseň "Přisouzená role". Dovolte nám tedy, abychom vám ho představili. Poděkování si zaslouží Dušan Čupa, který tento klip vytvořil a obětoval tak svůj volný čas. Děkujeme!

Děkujeme!

30.06.2019

Milí fanoušci, nepodařilo se nám, probojovat se do 2. kola zlínské soutěže, ale i přesto VÁM děkujeme za podporu, kterou jste nám poskytli formou hlasů. Moc si toho vážíme! Děkujeme VÁM! 🙂

Děkujeme fanouškům a všem hlasujícím v této soutěži, kteří nám dali hlas. Umožnili jste nám se umístit na 1. místě za ČR a bez VÁS bychom to nedokázali. Ještě jednou VÁM patří velké dík!