Děkujeme hlasujícím

20.12.2019

Vážení milí Fajeráci i vážení milí hlasující,

je na čase přestat dělat nehořlavý plamen a konečně Vám po dvou týdnech oznámit, jak si stojíme v Rebelově hitparádě. Vážení milí, Fajer v této hitparádě dostrašil neboli již vypadl. Proto by bylo vhodné jmenovitě všem poděkovat. Ale vzhledem k tomu, že prosím nevíme, kdo všechno hlasoval a mohlo by se stát, že by se někdo urazil, že na něj nebo ní bylo zapomenuto, tak na to musíme jít od lesa.

Vážení milí hlasující, děkujeme všem mužům, ženám, dětem i případným dalším tvorům, kteří si po celou dobu naší účasti v hitparádě vždy (ať už z dobrovolnosti nebo musu :D) našli čas a udělili nám hlas(y). Nesmírně si toho vážíme a jsme velice rádi, že jste nás takto podpořili a udrželi nás v hitparádě tak dlouho. Bez Vaší podpory bychom to nedokázali. Děkujeme tedy ještě jednou opravdu všem.

Závěrem už snad jen pro informaci říci, jak jsme si s Vaší pomocí po sedm týdnů pravidelného pilného hlasování v hitparádě stáli.

1. místo (1. týden), 2. místo (2. týden), 2. místo (3. týden), 1. místo (4. týden), 3. místo (5. týden), 3. místo (6. týden), výpadek (7. týden)

Díky tedy patří hlavně Vám, protože bez Vás bychom neposbírali dvakrát kompletní sadu cenných kovů. Pomyslné kulaté medaile tedy nepatří jen nám, ale jsou i Vaše (hlavně Vaše). Ještě jednou díky všem za podporu!